В Днепре сотрудник полиции продавал талоны на топливо для служебного авто

Прокуратурой Днепропетровской области осуществляется процессуальное руководство в уголовном производстве в отношении инспектора дежурной части одного из отделений Днепровского отдела полиции ГУНП в области за растрату вверенного ему государственного имущества (ч.3 ст.191 УК Украины).

Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры.
«Так, у квітні 2020 року вказаний співробітник поліції одержав від начальника сектора логістики та матеріально-технічного забезпечення відділення поліції 30 карток мереж автозаправних станцій на отримання 500 літрів дизельного палива та бензину для службового автомобіля. Проте поліцейський, зловживаючи службовим становищем, частину цих карток продав громадянину, чим розтратив ввірене йому державне майно.
Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину. Перевіряється причетність вказаного працівника поліції до скоєння інших злочинів. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что в Днепре на взятке погорел полицейский чин.

Метки: полицейский, талоны на топливо