В Днепре состоится премьера инклюзивного моноспектакля «Незламний»

ОО "Патриотический театр Арт-Фронт" представляет инклюзивный моноспектакль «Незламний», поставленный по книге Александра Терещенко, добровольца, десантника 79-й бригады.

незл
Премьера спектакля состоится 21 и 22 августа 2021 в 16-30 по адресу: Дом Искусства, ул. Философская, 23.
- Знаменита українська режисерка Вікторія Чернова і автор ідеї та головний герой в виконанні актора Ігора Кирильчатенко з пронизливою гостротою передають глядачу той дуже не простий шлях, яким проходить людина зростаючи Духом, стаючи НЕЗЛАМНИМ, - отмечается в презентации. - Інклюзивна моновистава «Незламний» є поєднанням двох унікальних досвідів учасників АТО/ООС, які є людьми з інвалідністю внаслідок війни – це керівник ГО "Патріотичний театр Арт-Фронт", актор Ігор Кирильчатенко та автор книги «Життя після 16:30», на основі якої створено сценарій, добровольця, десантник 79 бригади при обороні Донецького аеропорту Олександр Терещенко.
Ключова тема вистави та проекту в цілому - ніколи не здаватися і не опускати рук! Цими словами автор, Олександр Терещенко, підписує свою книгу. Сам Олександр, пройшовши через пекло війни та тяжкого поранення, втративши обидві руки, знайшов в собі сили духу не тільки повернутись до активного суспільного життя, але і написати документальну повість про перемогу людини над обставинами і над собою.
- Вистава наповнена позитивом і гумором, - відмітив Олександр. - Вона - про цінності, про українське коріння, яке дає сили жити далі, незважаючи ні на що. «НЕЗЛАМНИЙ» - це сучасна розмова про війну, про непоправні втрати, про неможливість вороття до старого життя. Це - монолог-сповідь людини, яка померла і відродилася знову. Це - пошук відповідей на одвічні питання сенсу людського існування.
Унікальним є те, що Ігор Кирильчатенко є не тільки талановитим актором, а маючи досвід бійця АТО зміг яскраво і сприятливо передати почуття і силу головного героя.
Режисер вистави Вікторія Чернова зазначає:
- Уже шість років поспіль в Україні тривають воєнні дії. Бійці, які повертаються із зони АТО/ООС, часто не можуть адаптуватися до життя в соціумі, втрачають сенс життя. Особливо, коли отримують поранення й інвалідність. Одним із найдієвіших способів терапії є мистецтво, яке допомагає людині проговорити їх для себе, осмислити і сприйняти пережитий драматичний досвід, зробити його сприйнятним для глядача.
В виставі використовується авторська пісочна анімація Єкатерини Дзюби.
Видео презентации размещено на странице Дома искусств.

.

Метки: моноспектакль «Несокрушимый»