В Днепре льготникам вернули бесплатный проезд

Льготные перевозки в Днепре снова осуществляются круглосуточно и без ограничений в количестве пассажиров льготной категории. Скидка в размере 100% в электротранспорте и метрополитене, а также 25% в автобусах по ученическим билетам действует круглосуточно и в любой день недели.Ограничения сняты с 21 мая. Об этом сообщается на странице Департамента транспорта и инфраструктуры Днепр в Фейсбуке.

- Згідно з рішенням спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня продовжують діяти певні заборони та обмеження під час користування міським громадським транспортом Дніпра, - отмечается в сообщении. - А саме:

1) Забороняється перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування авто- та електротранспорту (у тому числі метрополітену) без засобів індивідуального захисту (масок або респіраторів).

2) Забороняється перевезення пасажирів у кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена реєстраційними документами на транспортний засіб.

Також нагадуємо, що в місті діють рейдові групи по контролю за виконанням карантинних заходів з залученням працівників Національної поліції України. У разі виявлення порушення пасажиром карантинних обмежень, для усунення правопорушення та складання адміністративного матеріалу, представники такої групи мають право вимагати від пасажира покинути транспортний засіб.

Ранее наш сайт сообщал, что проезд льготников в транспорте Днепра был бесплатным только в определенное время.

Метки: льготники, перевозки