В Днепре служебная собака нашла в домовладении все тайники: с коноплей, оружием и тротиловой шашкой

В домовладении в Соборном районе Днепра служебная собака обнаружила сушеную коноплю, тротиловую шашку, обрез и более 40 патронов различного калибра. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Днепропетровской области.

собака

-В рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), працівники кримінальної поліції та слідчі Соборного відділення поліції Дніпра провели санкціонований обшук. Для пошуку було залучено кінолога зі службовим собакою – німецькою вівчаркою Ксеною. Собака одразу взяла слід та привела поліцейських до дровника, де зберігалися сушені коноплі. Також у будинку були виявлені обріз, тротилова шашка, патрони, згортки та сліп-пакети із наркотичними речовинами.

Наразі все вилучене направлено на експертизу. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу 33-річній жінці та 39-річному чоловіку. За незаконне зберігання зброї, боєприпасів та наркотиків їм загрожує кримінальна відповідальність.

конопля оружие

 

Метки: наркотики, оружие, полиция, служебная собака