В Днепре семье героически погибшиего десантника вручили орден

Орден «ЗA МУЖНІСТЬ» ІІ степени семье погибшего десантника старшины Артема Бондаренко вручил военный комиссар Новокодацкого районного территориального центра комплектования и социальной поддержки подполковник Александр Николенко. Об этом сообщается на странице Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в Фейсбуке.

- Окрім рідних та близьких загиблого воїна, на заході також були присутні бойові побратими, воїни-десантники та особовий склад Новокодацького ТЦК та СП. Пам’ять Артема Бондаренка вшанували хвилиною мовчання, - отмечается в сообщении. - Головний сержант парашутно-десантної роти 25 Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади ДШВ ЗС України стapшина Артем Бондаренко героїчно загинув 2 вересня 2020-го неподалік селища Лобачове Луганської області в районі проведення Операція об'єднаних сил, рятуючи під час пожежі військове майно.
За спогадами товаришів по службі, того дня поблизу передових позицій їхнього взводного опорного пункту спалахнула лісова пожежа. Кожної миті вогонь наближався до захисників. Постало питання евакуації особового складу і бойової техніки. Але повністю залишити бойові позиції наші військові не могли. Артем, перебуваючи в горнилі пекла, свідомо залишився на бойовому посту й евакуював військове майно та техніку. Мужній воїн ціною власного життя врятував інших десантників і прикрив відхід побратимів.
Артем Анатолійович Бондаренко народився 21 липня 1982 року. У 2014-му добровольцем став на захист України й у складі десантного підрозділу брав участь у найзапекліших боях на Донбасі – захищав Донецький аеропорт, Авдіївську промзону, Піски, Станицю Луганську.
Поховали Артема Бондаренка з військовими почестями на Краснопільському кладовищі в Дніпрі.
Вічна йому пам’ять і слава! Вічна пам’ять і слава всім тим, хто віддав своє життя за свободу і незалежність Української держави!

нагр нагр_2

Метки: Артем Бондаренко, Орден «ЗA МУЖНІСТЬ»