В Днепре СБУ разоблачила объявившего себя президентом Украины самозванца

В Днепре разоблачен лидер антигосударственной организации так называемого «народовластия», считавший себя президентом. Он публично призывал к свержению конституционного строя Украины. Об этом сообщается на странице Управление СБ Украины в Днепропетровской области.

зад

- Зловмисник, вважаючи нелегітимними діючі органи державної влади, закликав громадян України замінити їх новоствореними. У тому числі, не виключаючи й варіант насильницького повалення влади, - отмечается в сообщении. - Підозрюваний збирав однодумців у лавах «всеукраїнського національного конгресу» та разом з ними формував тіньовий уряд, - отмечается в сообщении. - На перших зборах домігся обрання себе так званим «президентом України». Іншими рішеннями - призначені «голова верховної ради», «прем’єр-міністр», керівники силових відомств, а діючі державні органи були визнані «терористичними структурами».
Самозванець намагався заручитися підтримкою ветеранів АТО/ООС та діючих військовослужбовців Збройних сил України. Розраховував досягнути цього, закріпивши за своїми прихильниками, першочерговим розпорядженням право мати вогнепальну зброю.
У ході обшуку, проведеного за адресою мешкання зловмисника, вилучено:
печатки й бланки фейкових псевдоутворень;
комп’ютерна техніка та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності;
«фейкові» розпорядження самопроголошених органів влади та «дипломатичні паспорти» «високопосадовців».
Наразі лідеру «псевдо народовладдя» слідчими СБУ оголошено про підозру за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.
Триває слідство для встановлення причетності інших осіб до діяльності, спрямованої на захоплення державної влади і повалення конституційного ладу.
Заходи з викриття протиправної діяльності здійснювалися співробітниками УСБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

зад 2 зад 3

Метки: мошенник