В Днепре родила «девушка-бабочка»

В роддоме областной больницы имени Мечникова родила женщина с редчайшим наследственным заболеванием - буллёзный эпидермолиз. Об этом в соцсетях сообщила врач больницы Ольга Фандеева.

- Поява на світ малюка – найпрекрасніше у світі диво, радісна подія в житті кожної родини. Сьогодні у пологовому будинку лікарні ім.Мечникова сталася надзвичайна подія : народжувала «жінка – метелик». Так називають пацієнтів із бульозним епідермолізом. Церідкісна група спадкових захворювань, що вражають шкіру, сльозові оболонки та внутрішні органи. Народження дитини у таких хворих – велика винятковість. Але не для родини Аліни та Ігоря, які дуже мріяли стати батьками, - идет речь в сообщении.

Родителей у Алины нет, она сирота.

- Нестерпний біль, багато проблем, пов’язаних із захворюванням, ненавмисна поведінка оточуючих тільки загартовували цю молоду родину. Мати власного малюка – це їх потаємне велике бажання, про яке, навіть, боялися мріяти. Дізнавшись про вагітність, вирішили одноголосно – народжувати! Незважаючи на складні проблеми, лікарі пологового будинку прийняли правильне рішення. Завдяки вмілій та злагодженій командній роботі, професійним діям буловрятовано життя матері та дитини. А батько з ніжністю та тремтінням пригортав до себе свою здорову донечку. Нехай цей маленький промінчик вашої любові стане справжнім сонцем, наповнить ваше життя теплом і світлом, - желают медики этой уникальной семье.

т_ т_-2 т_-3

 

Метки: больница Мечникова, буллёзный эпидермолиз, роддом