Вівторок, 16 квітня 2024 року

В Днепре прошла битва парамедиков: названы победители

Сегодня Днепровскaя станция экстренной медицинской помощи (ЭМП) провела первый тур десятого открытого областного чемпионата на звание лучшей бригады ЭМП. Здесь были даже учебный "взрыв газового баллона в автомастерской". Для участия в этом конкурсе привлечены 25 студентов Днепровского базового медицинского колледжа, имитирующих пострадавших с различными травмами. Об этом в соцсети сообщил директор Днепропетровского областного центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Радий Шевченко.

-В рамках змагань був проведений майстерклас з різних способів евакуації постраждалого з автомобіля після умовного ДТП.

У запеклiй боротьбi третье місце посiла бригада Центральної підстанції, до складу якої входив лікар Макарова Юлія Володимирівна, фельдшер Третьяков Артем Анатолійович.
Другие місце – бригада Новокодацької підстанції на чолі з лікарем Горенко Романом Михайловичем, фельдшером – Бондиком Марком Олександровичем.
А переможцем стала бригада Індустріальної підстанції. Лікар - Клюкач Кирило Сергійович та фельдшер - Меметова Вікторія Василівна.
Бригади, які посiли перше-друге мicця представлятимуть Дніпровську станцію на другому турі десятого ювілейного відкритого обласного чемпіонату на звання кращої бригади ЕМД.
Усі бригади були нагороджені заохочувальними призами, а призеры – цінними подарунками.
ЦЕ ЛИШЕ ДЕСЯТИЙ ЧЕМПIОНАТ!
ЙДЕМО ДАЛI!
Дуже дякую Сергiю Георгiйовичу Ляшенку, Марiї Олександровнi Стебельськiй та Дмитру Миколайовичу Давиденку за такой перший етап!
Дякую нашим Друзям-Дніпровському базовому медичному коледжу на чолi з Iгорем Едуардовичем Шаруном за допомогу у проведеннi цього свята та окрема подяка за навчання фельдшера команди-переможця Вiкторiї Меметової.

медик медики скорая

Метки: парамедики, чемпионат, экстренная медицинская помощь

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.