В Днепре произошел масштабный пожар: сгорели несколько авто и яхта (ВИДЕО)

15 августа в Службу спасения «101» поступило сообщение о серьезном пожаре на территории общества с ограниченной ответственностью по адресу: Днепр, Шевченковский район, улица Старокайдакская.
Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

п

«По прибуттю до місця виклику рятувальники встановили, що пожежа виникла на відкритій території, яка належить товариству з обмеженою відповідальністю та у 2 складських металевих приміщеннях.
Провівши розвідку перший керівник гасіння пожежі підтвердив 3 номер виклику. Після чого до місця пожежі додатково направлені відділення пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України в області.
На відкритій території горіли ємності з речовиною для омивання скла в зимовий період вогнем знищено легковий та вантажний автомобіль, а також пошкоджено два легкових автомобіля на загальній площі 200 кв. метрів.
У складському приміщенні № 1 знищено акумуляторну продукцію, легковий автомобіль, катер на загальній площі 1000 кв. метри. У складському приміщенні № 2 знищено акумулятори, мастило на площі 800 кв. метри. Загальна площа пожежі становить 2000 кв. метри.
Загиблих та постраждалих немає.
Пожежу локалізовано о 13:51 та ліквідовано о 16:55», - отмечается в сообщении.

п-2 п-3 п-4 п-5 п-7

Метки: пожар