В Днепре проходит «карантинная» сессия горсовета

Карантин карантином, но городских проблем никто не отменял. Потому сегодня сессия городского совета проходит в особом режиме, о чем сообщает пресс-служба горсовета.

сс-2

«25 березня розпочалася 55-та чергова сесія Дніпровської міської ради VІІ скликання. На засідання зібралися 48 депутатів.
Через постанову Кабінету Міністрів України про загальнонаціональний карантин дніпровські депутати ухвалили рішення про зміну регламенту проведення сесії. Відтак після невеликої перерви вони зберуться по робочих місцях і далі за допомогою програмного забезпечення ZOOM голосуватимуть у режимі онлайн.
На порядку денному 55-ї сесії – фінансово-бюджетні питання, зміни до низки муніципальних програм. Також міські обранці мають ухвалити рішення про перейменування однієї з вулиць на честь видатного вченого Георгія Дзяка, проголосити 2020 рік у Дніпрі роком Олександра Поля, прийняти на баланс мережі тепло- та водопостачання.
Традиційно на голосування виставили і низку рішень про передання земельних ділянок у власність громадян. За перебігом засідання можна стежити в режимі онлайн за посиланням: https://youtu.be/u2xP6LHilLw », - отмечается в сообщении.

сс сс-3

Ранее мы писали  о том, что в Днепре вводятся спецбилеты для проезда в городском транспорте.

 

Метки: карантин, сессия горсовета