Престарелому педофилу из Днепра увеличат тюремный срок

60-летний сластолюб из Днепра в течение нескольких лет поиздевался над 17 детьми. Мерзавец воровал детей на улицах и увозил в укромное место. Полиция Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

гараж

-Як було встановлено співробітниками управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, затриманий підшуковував дітей та вивозив їх у безлюдні місця. Потім різними шляхами змушував імітувати дії сексуального характеру, фіксуючи все на фото. Також у деяких дітей він забирав цінні речі. В результаті чоловіка затримали за скоєння розбійного нападу на дитину та осудили. Наразі підозрюваний відбуває покарання в місцях позбавлення волі. В ході розслідування цього факту були проведені обшуки та вилучені електронні носії інформації, на яких містилася дитяча порнографія.
А вже 3 лютого 2020 року злочинцю повідомили про підозру за ч. 5 ст. 301 (ввезення, виготовлення та збут і розповсюдження порнографічних предметів) та ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) ККУ. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Метки: детская порнография, развращение несовершеннолетних