В Днепре поймали маньяка

Как мы ранее сообщали, в соцсетях распространили информацию о том, что в Новокодацком районе Днепра объявился маньяк, который убивает и расчленяет людей.

Как явствует из официального сообщения пресс-службы областной полиции, именно в Новокодацком районе задержан злоумышленник, который подозревается в убийстве, совершенном с особым цинизмом. В сводке он, разумеется, не проходит, как «маньяк», но судя по описанию, речь как раз и идет о маньяке, о котором информировали соцсети.

нож

«Вбивство у Новокодацькому районі обласного центру було скоєно з особливим цинізмом – потерпілого не лише застрелили з рушниці, а й розчленували, а потім намагалися спалити. Оперативники карного розшуку вирахували чоловіка, який міг скоїти це вбивство - підозра у скоєнні злочину впала на одного з жителів району. Вони орієнтували патрульних поліцейських на розшук підозрюваного. Патрульні опитали понад 20 осіб, які могли знати, де знаходиться розшукуваний, опрацювали всі можливі місця його перебування. В результаті вже за кілька годин поблизу цвинтаря поліцейські помітили підозрілого чоловіка. Той занервував і спробував втекти, але правоохоронці не дали йому такої змоги. 42-річного підозрюваного доставили до Новокодацького відділення поліції м. Дніпра. Зараз з ним працюють слідчі».

Метки: маньяк, полиция