В Днепре появятся новые афишные тумбы “на трех ногах”

Уже в следующем году в Днепре появятся новые афишные тумбы. Выбирали лучший дизайн этой малой архитектурной формы почти 6 месяцев. Об этом сообщается в группе «Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура.» в Фейсбуке.
- Вчора, 28 листопада, нарешті оголосили переможця! Проєкт «АФІШНА ТУМБА» Олега Клевцова та Владислава Годиного одноголосно визнали найуспішнішим.

- У нас вийшла дуже динамічна форма цікава за кольором! Ми намагалися бути не схожими на інших учасників, - рассказывает Олег Клевцов, - Наша афішна тумба нагадує кожному щось своє.

тумбы 3 тумбы 2
Директор Школы современного изобразительного искусства и дизайна им. Вадима Сидура и председатель жюри Яна Захарова-Куницкая рассказала, как выбирали победителя:
- Ми хочемо зробити впізнаваний елемент, який добре впишеться в середовище. Афішні тумби будуть стояти як в центрі, так і на периферії. Переможець з точки зору дизайну нам був дуже цікавий та відповідав загальній меті! У великих містах України вже є афішні тумби, наприклад, у Харкові і Києві. У Дніпрі, сподіваюся, це стане культурною подією.
Главный художник Днепра Сергей Белопольский рассказал, что первые тумбы появляться у драмтеатра, чтобы сделать его фасады чище.

тумбы
- Це заміна шаблонним носіям реклами, які заполонили місто і псують його зовнішній вигляд. Звісно, мова не йде про масове встановлення тумб. Нам не потрібно ще більше візуального шуму. Я особисто поставив би дві біля Театру драми і комедії, щоб звільнити від афіш його фасад. Далі треба дивитися, де ще вони необхідні. - говорит главный художник города.
Как ранее сообщал наш сайт, в Днепра осталась единственная на весь город старая афишная тумба.

Метки: афишная тумба