В Днепре внеплавно чистят ливневки: что случилось?

В Днепре коммунальщики расчищают от мусора дренажно-сливной канал, который находится вдоль жилых массивов Тополь-1, 2. В него попадает вода из более 1000 дождеприемников. Работы выполняют внепланово, ведь после обильных осадков потоки принесли к каналу много мусора. Об этом нашему сайту сообщила пресс-служба горсовета.

канал

- Ми чистимо мережі пониження та відведення води у місті 3-4 рази на рік: навесні (після того, як зійде сніг), восени та влітку, якщо виникає така необхідність, - розповів заступник директора КП «Гідроспоруди» Михайло Ступак. - Цей канал прочищали приблизно два місяці тому, пройшлися повністю уздовж його берегів. Тоді вивезли близько 400 тонн сміття. Наразі це позапланове чищення. Ми перевіряли стан каналів після рясних опадів, виявилося, що цей потрібно чистити повторно. Дощова вода принесла сюди пластикові пляшки, гілля, опале листя, ганчір’я тощо. За годину роботи вже назбиралося близько 30 тонн сміття.

Скупчення сміття перекриває потік води. Через це може виникнути підтоплення прилеглої до каналу території та комунікацій, що у свою чергу призведе до поганої роботи дощоприймачів. Тому профілактикою таких ускладнень є своєчасне чищення каналу.

Метки: дренажно-сливной канал, коммунальщики, мусор, осадки