В Днепре полицейский брал мзду за «крышевание» пунктов приема металлолома

Следователи теруправления Государственного бюро расследований, расположенного в Полтаве, направили в суд обвинительный акт в отношении заместителя начальника одного из секторов Соборного отделения полиции Днепровского ОП ГУ Нацполиции в Днепропетровской области. Об этом сообщает dbr.gov.ua.

- Слідством встановлено, що правоохоронець хотів регулярно отримувати неправомірну вигоду від підприємства, яке займалося реалізацією металобрухту, - отмечается в сообщении. - У разі сплати кожного місяця по 10 тисяч гривень, обіцяв здійснювати вплив на своїх колег, і таким чином не створювати перешкоди у господарській діяльності потерпілого.
Слідчі ДБР затримали правоохоронця в порядку статті 208 КПК України після одержання ним першого щомісячного платежу у сумі 10 тисяч гривень.
Таким чином, поліцейський обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону. Оперативний супровід – УСБУ у Дніпропетровській області.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

пол пол_2 пол_3

Метки: взятка, полицейский