В Днепре полицейских научили правильно общаться с иностранцами

В течение двух дней, 25 и 26 марта, 19 операторов службы «102» из восточных областей Украины прошли обучение, направленное на повышение эффективности обработки вызовов и реагирования на них, в частности от граждан иностранных государств.
Об этом сообщает пресс-служба областной полиции.

563

«Дводенний тренінг відбувся у Дніпрі та був організований Національною поліцією України за підтримки міжнародних партнерів. Участь у навчаннях взяли 19 операторів служби «102» Головних управлінь Національної поліції у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганський, Полтавській та Харківській областях, які вже мають базовий рівень знань англійської мови. Під час навчання оператори познайомилися з практикою спілкування з громадянами, яка діє у Європі. Вони вчилися новаціям, які впроваджує Національна поліція, аби полегшити процес спілкування з громадянами. Щодобово на чергування у кожному регіоні заступає один оператор, який володіє іноземною мовою та зможе допомогти іноземцям.

Після опанування матеріалів тренінгу, у разі дзвінка іноземного гостя до служби «102», оператори служби «102» зможуть надати людині якісну і своєчасну допомогу. Сьогодні вони отримали сертифікати про успішне завершення тренінгу»,- отмечается в сообщении.

76456 8756567