В Днепре полицейские задержали мужчину, «выбивавшего» несуществующий долг

В течение нескольких лет 33-летний житель Днепра под угрозами заставлял потерпевшего заплатить ему 620 тыс. гривен. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
- Поліцейські управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області, відділу боротьби з майновими злочинами в держаному секторі та шахрайством спільно зі слідчими Дніпровського відділу поліції задокументували факт вимагання та отримання коштів. В ході поліцейської спецоперації правоохоронці затримали підозрюваного під час передачі частини грошей у розмірі 170 тисяч гривень. Встановлено, що до злочину може бути причетний ще один чоловік, який виконував роль водія. Проводяться заходи для притягнення його до кримінальної відповідальності.
33-річного підозрюваного затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За місцем його мешкання відбувся обшук та вилучені речові докази. Слідчі перевіряють фігуранта на причетність до інших злочинів, скоєних на території міста та району, встановлюють всіх потерпілих та співучасників злочину. Чоловіку обрано запобіжний захід у виді арешту.
Розслідування даного факту проводиться в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання).

долг

Метки: мошенник