В Днепре полицейские скрутили мужчину, избивавшего щенка ногами

Беззащитный щенок стал жертвой жестокости хозяина. И неизвестно чем бы все закончилось, если бы не неравнодушные соседи и патрульные. Патрульная полиция Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

-26 квітня, близько 20-ї години до спецлінії 102 зателефонувала схвильована жінка і повідомила, що її сусід, мешканець одного з будинків на вулиці Котляревського, знущається надо своєю собакою. Патрульні прибули на місце події. Як повідомили їм сусіди, громадянин неодноразово вчиняє насильство щодо свого песика — б'є його ногами. Люди робили йому зауваження, втім чоловік не реагує. Цього разу сусідам несила було слухати як беззахисна тварина скавчить, коли чоловік знущається над нею. Поліцейські поспілкувалися з громадянином. Той повідомив, що таким чином "виховує" собаку, яку, за його словами, дали йому на деякий час. Охоронці порядку склали на чоловіка поставнову за ст.89 (Жорстоке поводження з тваринами) КУпАП та провели профілактичну бесіду.

щенок

Втім, через деякий час виклик за вказаною адресою надійшов знову. Сусіди повідомляли, що чоловік продовжив знущання. Поліцейські прибули на виклик. Громадянин не зважав на зауваження інспекторів, намагався покинути місце події, поводився агресивно, чинив опір. Його затримали і доставили до Амур-Нижньодніпровського відділку поліції, де склали протокол за ст.185 (Злісна непокора законному розпорядженню поліцейського) КУпАП.

Мешканці будинку були вдячні патрульним за реагування, адже за їхніми словами, чоловік неодноразово знущався й над іншими тваринами. Песика ж до себе забрала небайдужа сусідка.

щенок_2

Метки: жестокое обращение с животными, щенок