В Днепре под дождем отметили открытие детской железной дороги

Несмотря на непогоду, на праздник в парк Глобы 1 июня пришли около шестидесяти юных железнодорожников.
Они приняли участие в интеллектуально-динамической квесте, посоревноваться между собой в профессиональных знаниях и умениях, к тому же завоевать призы. Об этом сообщается на странице «Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» в Фейсбуке.

- Завітали на свято до Міжнародного дня захисту дітей і численні випускники минулих років, серед яких багато знаних імен, - отмечается в сообщении.
«Дванадцять років керую Дніпровською дитячою залізницею і щоліта у Міжнародний день захисту дітей була сонячна погода. А сьогодні від самого ранку безперервно ллє рясний дощ», – з легкою посмішкою говорить начальник «малої» залізниці» Роман Куриленко.
І дійство розпочалося!
Юні залізничники розділилися на декілька команд і відправилися по своїх локаціях.
Завдання команди отримали від досвідчених інструкторів, які під час ділової гри жваво спілкувалися з підопічними, ретельно коментували їхні дії, вказували на помилки та всіляко підбадьорювали до успіху.
Діти були у захваті!
Щороку півтори сотні вихованців Дніпровської дитячої залізниці отримують путівку в життя. У подальшому залізничні професії обирає кожен п’ятий випускник Малої Придніпровської магістралі, а 10-12 відсотків приходять працювати на «дорослу» залізницю. І це відмінний результат, а також досить ефективна стартова навчальна платформа як для регіональної філії, так і для всієї залізничної галузі.

ДЖД ДЖД_2 ДЖД_3 ДЖД_4 ДЖД_6 ПЖД

Метки: железная дорога, парк Глобы