В Днепре почтили память погибших под Шахтерском десантников

Сегодня на Аллее памяти у Днепропетровской областной государственной администрации почтили погибших в боях под Шахтерском Героев – воинов 25 отдельной Воздушно-десантной Днепровской бригады. В группе «Дніпропетровський обласний ТЦК та СП» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
-У заході, разом із рідними та бойовими побратими загиблих воїнів, взяли участь військовий комісар Дніпропетровського обласного ТЦК та СП полковник Олег Котелевець, керівний склад Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України, керівництво органів обласної державної влади та місцевого самоврядування, духовенства, і небайдужі мешканці міста.
Під час церемонії, біля меморіалу із прізвищами загиблих Героїв, відслужили поіменну панахиду, поклали квіти та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
-Сьогодні для всіх нас та для 24-х родин з Дніпропетровщини – це день скорботи. 31-го липня не повернулися з поля бою десантники 25-ї Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської бригади, які шість років тому героїчно брали участь у кривавих боях, що точилися на Донеччині поблизу Шахтарська. Завдяки їх героїзму було врятовано життя багатьом пораненим бійцям з інших військових частин і вкотре наша 25-та бригада підтвердила свій девіз – «Ніхто, крім нас»», – зазначив військовий комісар Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування полковник Олег Котелевець.

аллея аллея_2 аллея_3

Метки: память