В Днепре патрульные вывели из горящего дома троих детей

Около полуночи патрульный экипаж в составе Владислава Водопьян и Александра Куцоконя, двигаясь по улице Сечевых стрельцов, заметил задымление. Полицейские решили выяснить откуда идет дым. Они обнаружили, что неподалеку, в доме на улице Симона Петлюры пылает часть крыши. Стражи порядка немедленно вызвали спасателей и скорую и спасли троих детей. В группе «Патрульна поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
- Інспектори зайшли до подвір'я і стали стукати у вікна. З будинку вони почули дитячий крик. Як виявилося, в помешканні перебувають троє дітей — двоє дівчаток семи і восьми років та 11-річний хлопчик. Патрульні разом із рятувальниками, які прибули на виклик, відчинили двері будинку та вивели наляканих неповнолітніх. Під час гасіння пожежі під'їхав батько дітей. Як з'ясувалося, він був відсутній вдома, бо відвозив дружину на вокзал.
Лікарі оглянули дітей. Їхньому життю нічого не загрожує. За словам рятувальників, займання сталося в електрощитовій. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу.

дети дети_2

Метки: дети, патруль, пожар