В Днепре отморозки избили молодого парня

6 июня хулиганы напали на молодого днепровского активиста Александра Карасова. Злоумышленники избивали парня и одновременно снимали свои действия. О происшествия на своей странице в ФБ сообщил сам пострадавший 

карасов_-2

«06.06.20. близько о 20:00 в світлий час доби, повертаючись додому на ж/м Тополя-3, (біля мого будинку, район будинку 47 - бетонна стежка через гаражі, розташовані у впритул з реабілітаційним центром) Шевченківський район, міста Дніпро, Україна, невідомі молоді хлопці років по 20, двоє осіб, на вимоги дати сигарети взяли і накинулися кулаками на мене (при цьому ці бешкети знімали бійку на камеру GoPro), для яких, хто ви є не має ніякого значення.
Роблю даний репост, тому що знаю, що високопоставлені чиновники України своїх дітей, родичів будуть оберігати всіма правдами і не правдами, а таким, як я, які в боротьбі за гідну і комфортне життя, постійно доводиться говорити про те, що роками не робилася, і до цього дня не покращилося, де закони неписані з контекстом «все краще ...», але тільки не для корінних людей, а так, для галочки, аби щоб Було (((

Враховуючи вищезазначенний текст та додане фото, офіційно звертаюся до правоохоронних органів України з метою:
1. Відкрити провадження за ст. 125 ККУ та ст. 477 КПКУ.
2. Розслідувати даний інцидент, а винних не саджати на халявні пайки за грати на наші податки, а максимально стягнути штрафні санкції, щоб потім по-приколу не були наслідками подібні сюжетів.
3. Необхідно демонтувати гаражи, котрі в притик прилягають до прилеглого будинку 47 в моєму районі (біля 47 будинку) так як, щороку відбуваються випадки зі смертями, про що свідчать багато статей міста, і подібних обставин у я Дніпрі достатньо.
Маю віру, що не словом, а ділом діджиталізація вже в дії, і моє звернення не залишиться поза увагою». – отмечается в сообщении.

карасов

 

Метки: активист, Александр Карасов, избиение