400 вызовов за сутки: в Днепре отметили 4-летие трудовых будней патрульной полиции

4 года назад патрульные приступили к работе на улицах областного центра. Только в минувшем году патрульная полиция оперативно отреагировала на более чем 163,5 тысяч вызовов граждан.

Лучшие стражи порядка получили благодарности. Об этом сообщает Патрульная полиция Днепропетровской области

при при-2

«4️ роки тому перші патрульні вийшли на вулиці Дніпра аби бути на сторожі правопорядку. З цієї нагоди сьогодні в управлінні патрульної поліції Дніпропетровської області вручили подяки 145 працівникам за сумлінне виконання службових обов'язків.
Також, щорічно ми підбиваємо підсумки нашої роботи, спілкуємося громадськістю, ЗМІ, працюємо над актуальними питаннями, ставимо нові завдання.

Цього року патрульна поліція оперативно відреагувала на понад 163,5 тисячі викликів громадян. Поліцейські затримували осіб у розшуку, підозрюваних у скоєнні квартирних крадіжок та пограбувань. Так, по "гарячих слідах", патрульні затримали частину ймовірних підозрюваних в заявлених грабежах та розбоях, що сталися у нашому місті.

У середньому за добу патрульні відпрацьовують понад 400 викликів. Найбільша їх кількість припадає на літній період, менша – взимку. Щодоби патрульні складають близько 250 адміністративних матеріалів за порушення ПДР, і близько 60 за порушення громадського порядку. Це говорить про те, що робота з охорони правопорядку ведеться активно і ми працюємо згідно з нормами чинного законодавства.

2020-го ми й надалі працюватимемо над зниженням аварійності на дорогах, виявлення недоліків з утримання автошляхів, підвищуватимемо оперативне реагування на виклики громадян і сподіваємося на їхню підтримку та допомогу. Саме у тісній співпраці з населенням, на нашу думку, можливо досягнути зниження порушень правопорядку та зробити наше місто безпечним», - отмечается в сообщении.

при-3

Ранее мы писали  о том, что 17 января 2016 года на Фестивальном причале областного центра 950 сотрудников патрульной службы Национальной полиции приняли присягу.

Метки: Патрульная полиция