В Днепре открыли Музей истории Днепра

Музей истории Днепра открыл свои двери 15 мая для всех желающих. Одновременно с открытием музея посетители могут принять участие в акции "Ночь музеев".

Музей открыли в конце 2020 года, но посетителей не пускали из-за карантина. С 16 мая музей будет работать в обычном режиме.
Об этом сообщает suspilne.media

му_0

«У музеї близько 3,5 тисяч експонатів, в основному, їх принесли жителі Дніпра. Крім звичайної експозиції, в музеї використовують сучасні технології: доповнена реальність та інтерактивні експонати. Всього у музеї п’ять зал, експонати в них розміщені не у хронологічній послідовності, а в залежності від сфер життєдіяльності дніпрян.
-Нам важливо, що це музей про дніпрян і для дніпрян. У фокусі — людина, яка живе у нашому місті. Перша зала — це зала архітектури й інфраструктури. Тобто, в яких будівлях живе людина, на яких трамваях вона їздить. Далі ми дивимось, як людина вчиться, як вона хворіє, як вона ходить у театри. Одна з виставок присвячена Олександру Полю. Остання зала — це зала торгівлі, торгівлі у різні епохи: починаючи з козацької доби й закінчуючи недалеким минулим. І певне закінчення експозиції — це фільм "Пороги і мости", — розповів Олег Репан – директор "Музею історії Дніпра», - отмечается в сообщении.

му_5 му_4 му_3 му_2 му

Метки: Музей истории Днепра, Ночь музеев