В Днепре открыли мемориальную доску погибшему на Донбассе бойцу

В Днепре на фасаде средней школы № 97 открыли мемориальную доску погибшему бойцу Юрию Цыбулину. На церемонию собрались родные и боевые побратимы погибшего, ученики и учителя школы, которую он окончил, представители общественности.
Мемориальный знак освятил военный капеллан Дмитрий Поворотный.

цыбулин
Об этом сообщает Радио Свобода.
«Юрій Цибулін – випускник 97-ї школи Дніпра – брав участь в антитерористичній операції на сході України. Перед тим, як піти на військову службу, працював інженером Придніпровської залізниці, захоплювався живописом, писав музику. Навесні 2014 року, після початку війни на Донбасі, сам звернувся до військкомату, був мобілізований влітку. Служив заступником командира роти 532-го ремонтного батальйону. Ремонтував бойову техніку в тилу та на передовій.
Загинув 12 листопада 2014 року під час обстрілу бойовиками позицій українських військ у Пісках на Донеччині, виконавши завдання – відремонтувавши бойову машину піхоти. Разом з ним загинув його молодший бойовий побратим Олег Макаров, ще один боєць був поранений. Удома в офіцера залишилися батьки.
Посмертно був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького 3-го ступеня, отримав звання капітана», - отмечается, в частности, в публикации.

vb

Метки: мемориальная доска, открытие