Спасенная коммунальщиками от живодеров Кузя будет жить в Нью-Йорке

КП "Зооконтроль" спасли более тридцати собак из ужасных условий, в которых их содержали т. н. перекупщики. У некоторых из спасенных дворняг судьба сложилась наилучшим образом. Вот какой приятный рапорт о проделанной коммунальщиками работе можно прочитать на их ФБ-странице  КП «Зооконтроль» ДМР 

- Більшість тварин ми вилікували та прилаштували досить швидко, але були й такі ,які ніяк не могли довіритись людині.
Знайомтесь, це Кузя і до того, як вона потрапила до нас , жила в тумбочці у темряві та була дуже налякана. До Кузі ми довго знаходили шляхи, вона всіх боялась. І тут на допомогу прийшла наша гарна знайома Олена, яка взяла Кузю додому на соціалізацію. Процес був довгий, та Олені вдалося зробити диво. Кузя стала веселою та радісною собакою. Потоваришувала з котами та навчилась гратися з іграшками.
Прийшов час шукати для Кузі гарного хазяїна. І тут почалися казкові події. Кузя по фото дуже сподобалась Галині, яка шукала собі маленьку собачку для душі. Але Кузя в Дніпрі , а Галина у Яремчі. Немає нічого неможливого і зустріч відбулася :-) При зустрічі стало зрозуміло, що вони будуть разом щасливі .
Галина з Кузєю дуже чекають закінчення карантина , щоб поїхати додому ....... в Нью-Йорк
Ось так, із зруйнованого, занедбаного будинку нікому не потрібна Кузя їде до Америці в будинок з басейном. А головне, що вона ПОТРІБНА Галині, людині з добрим , щирим , великим серцем.
Ми дуже дякуємо Олені та Галині за Кузю. Ще на одну щасливу собаку стало більше, - отмечается в сообщении.

суки суки-2 суки-3 суки-66

Ранее мы писали  о том, что в Днепре спасли собаку, язык которой застрял в консервной банке.

Метки: КП «Зооконтроль», собаки