В Днепре военнослужащий осужден к одному году дисбата за самоволку

Приговором Бабушкинского районного суда Днепра  военнослужащий-контрактник из части, дислоцированной в Днепропетровской области, признан виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 407 УК Украины (самовольное оставление воинской части или места службы).

В группе «Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного региона» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
- За результатами судового розгляду військовослужбовця засуджено до 1 року тримання у дисциплінарному батальйоні.
У суді доведено, що він, 11 серпня 2020 року, з метою тимчасово ухилитися від виконання обов’язків військової служби, без поважних причин, самовільно залишив розташування військової частини та незаконно перебував вдома.
15 вересня 2020 року військовослужбовця затримали органи правопорядку за місцем проживання, який «вільний» час проводив на власний розсуд, жодних мір до повернення на службу не приймав, про своє місцезнаходження до органів військового чи цивільного управління не заявляв.
Публічне обвинувачення в суді підтримувала Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

приговор

Метки: военнослужащий, самоволка, суд