В Днепре – НОВЫЕ ПРАВИЛА СОБЛЮДЕНИЯ ТИШИНЫ: где можно шуметь?

В Днепре будут действовать новые правила соблюдения тишины. Они утверждены 27 ноября во время очередной сессии горсовета Днепра. Теперь утвержден перечень мест для проведения общегородских и государственных праздников, а также время, когда эти мероприятия можно проводить.

шум

В Днепре теперь наиболее масштабные концерты, фестивали и развлекательные мероприятия, где используют мощную звукоусиливающую аппаратуру, будут проходить на Монастырском острове. Но и там шумные мероприятия смогут проводить только с 9:00 до 22:00., а на Фестивальном причале – только до 18.00. Пресс-служба горсовета сообщила следующее.

-На Фестивальному причалі загальноміські та спортивні заходи відтепер проводитимуть не пізніше ніж 18:00. Винятком можуть бути лише заходи з нагоди державних свят, а також проведення яких погоджено окремим розпорядженням міського голови. А от на площі Героїв Майдану та у парку ім. Глоби шуміти можна буде до 20:00.

Рішенням сесії також регламентується час проведення районних заходів, родинних фестивалів, конкурсів і концертів для дітей.

Водночас забороняється гучна музика після 22:00 на кораблях, в автомобілях та будинках, а також співи та гра на музичних інструментах. Крім цього, правила забороняють у нічний час рух автотранспорту та мототехніки, які перевищують допустимий рівень шуму.

За виконанням правил стежитиме інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради.

Метки: концерты, Монастырский остров, шум