Днепровская полиция назвала места наибольшей концентрации ДТП

В группе «Патрульна поліція Дніпропетровської області» проанализировали ситуацию с ДТП в городе.

ДТП
- Перше місце за результатами аналізу посідає проспект Богдана Хмельницького. Там, з початку року сталося по 20 ДТП із потерпілими, в яких травми різного ступеню важкості отримали 25 осіб. Найчастіше це ставалося в результаті маневрування автомобілів на дорозі, недотримання безпечної швидкості та наїзду на пішохода.

Друге місце посідає дві ділянки. А саме, проспект Слобожанський (від вулиці Каруни до вулиці Воронезька) та Набережна Перемоги. З початку року там сталося по 11 ДТП із потерпілими, в яких травми різного ступеню важкості отримали 30 осіб. Найчастіше це ставалося в результаті маневрування автомобілів на дорозі, недотримання безпечної швидкості та наїзду на пішохода.

На 3 місці кілька ділянок. Зокрема, проспект Гагаріна (від проспекту Д. Яворницького до буд. 169), вулиця Калинова (від проспекту Слобожансього до вул. Янтарної) та проспект Маршала Малиновського (від Центрального мосту до Усть-самарського мосту). На цих ділянках з початку року сталося по 9 ДТП, в яких отримали травми 14, 13 та 9 осіб. Причини дорожньо-транспортних пригод — перевищення небезпечної швидкості та маневрування.
Четверте місце, за результатами аналізу, посідає проспект ім. Олександра Поля. З початку року там сталося 7 ДТП із потерпілими, в яких травми різного ступеню важкості отримали 9 осіб. Найчастіше це ставалося в результаті маневрування автомобілів на дорозі, недотримання безпечної швидкості та наїзду на пішохода.

П'яте місце, за результатами аналізу, посідають ділянки Запорізького та Донецького шоссе.
Зокрема, з початку року на них сталося по 6 ДТП, в яких люди отримали травми різного ступеня тяжкості. Втім, на ділянці Запорізького шосе травми отримали 9 осіб, на ділянці Донецького — 6.


 

Метки: статистика ДТП