В Днепре ночью группа подростков крушила авто на стоянке и напала на охранника

Сегодня, 5 марта, около 2:00, на жилмассиве Тополь-2, возле дома №10, шестеро подростков напали на стоянку. Несовершеннолетние колотили камнями и палками автомобили и избили охранника, пишет Информатор https://dp.informator.ua/2020/03/05/v-dnepre-nochyu-semero-podrostkov-pobili-mashiny-na-stoyanke-i-napali-na-ohrannika/

Вот что по этому поводу сообщает полиция.

- Вночі патрульні затримали компанію підлітків, які ймовірно напали на охоронця автостоянки, побили та пограбували його.

Інформація про розбій на житловому масиві Тополя надійшла спецлінії 102 приблизно о 2 годині ночі. Прибувши на виклик поліцейські з’ясували, що на чоловіка, який працює охоронцем автостоянки напали 6 підлітків з палицями, розбили скло у сторожці, побили його та забрали 220 гривень.

Охоронці порядку негайно стали на пошуки ймовірних злочинців. Невдовзі, схожу компанію помітили в одному з дворів на сусідній вулиці. Потерпілий чоловік впізнав нападників.

Громадянина шпиталізували до лікарні для надання медичної допомоги. Підлітків доставили до Шевченківського відділку поліції для проведення слідчих дій.

 

 

 

Как сообщал "Днепр вечерний", в Днепре неизвестные сожгли 4 авто и 6 облили кислотой.

Метки: нападение, подростки, стоянка