В Днепре нелегал продавал паспорта и права иностранного образца

В Днепре полицейские задержали нелегала, который продавал поддельные паспорта и водительского удостоверения. Сотрудники департамента и управления по борьбе с преступлениями, связанными с торговлей людьми установили, что 27-летний злоумышленник не имеет гражданства ни одной страны и более шести лет проживал на территории Украины нелегально. Изготовление поддельных паспортов граждан Украины и водительских удостоверений иностранного образца иностранец наладил в квартире по пр. Александра Поля.
В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
-18 червня за участі слідчого Дніпровського ВП під час обшуку поліцейські виявили іноземні паспорти, посвідчення на тимчасове проживання в Україні, залікові книжки студентів-іноземців та незаповнений паперовий бланк українського паспорту. За наявною інформацією, підроблені документи він збував іноземцям. Так, за паспорт громадянина України вимагав 8 тис. гривень, а за посвідчення водія – 1,5 тис. гривень.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Також чоловіка доставили до міграційної служби для складання протоколу за ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України). Речові докази направлені для проведення експертизи. Досудове розслідування триває.

пас паспорта

Метки: поддельные паспорта, полиция