В Днепре наркоман пытал свою сожительницу

"Бил, пытал, поджигал!" — такое рассказала патрульному экипажу жительница одной из квартир дома по улице Банковской, когда те прибыли на вызов. Неравнодушный сосед вызвал полицию около полуночи, потому что слышал крики женщины. Об этом сообщает Патрульная полиция Днепропетровской области.

- Патрульні оперативно прибули на місце події, - отмечается в сообщении. - З вказаної заявником квартири лунали благання про допомогу. Поліцейські наказали негайно відчинити двері. Їх відчинив чоловік, що мав ознаки сп'яніння. За ним інспектори побачили на підлозі скривавлену жінку. Вона розповіла, що її співмешканець під дією наркотичних речовин катує її. Патрульні одразу викликали швидку допомогу.
Співмешканець потерпілої не давав зайти до помешкання, аби лікарі могли надати постраждалій медичну допомогу, не виконував законні вимоги поліцейських, намагався нацькувати собаку на охоронців порядку та ліз у бійку. Його затримали із застосуванням фізичної сили, кайданок та засобів примусу.
34-річну постраждалу шпиталізували до лікарні. 36-річного зловмисника патрульні доставили до відділку поліції. З ним працюватиме слідчий.

нар нар_2 нар_3

Метки: домашнее насилие, наркоман