В Днепре налоговики переезжают на новый адрес

Центр обслуживания плательщиков налогов в Центральном районе Днепра с марта меняет свой адрес. Об этом сообщило ГУ ГФС в Днепропетровской области.

«З метою створення сприятливих умов для обслуговування платників податків з 02 березня поточного року Центр обслуговування платників (далі – ЦОП) Центральної державної податкової інспекції Правобережного управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – Правобережне управління) (адреса розташування: м. Дніпро, вул. Княгині Ольги, буд. 22, 3-й поверх) переміститься до приміщення Правобережного управління за адресою:

м. Дніпро, вул. Театральна, буд. 1 А, 1-й поверх.

Таке переміщення забезпечить зосередження фахівців усіх підрозділів Правобережного управління за єдиною адресою. Це стосується не тільки центрів обслуговування платників Центральної, Новокодацької та Чечелівської державних податкових інспекцій Правобережного управління, а і, зокрема підрозділів з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску.

З 02 березня 2020 року запрошуємо платників податків, які обслуговуються у ЦОПі Центральної ДПІ Правобережного управління, скористатись його послугами за новою адресою:

м. Дніпро, вул. Театральна, буд. 1 А, 1-й поверх».

Метки: ГУ ГФС, налоговая инспекция