В Днепре на взятке взяли директора филиала ГП «Днепропетровский облавтодор»

Днепропетровской местной прокуратурой №3 совместно с полицией области разоблачено должностное лицо государственного предприятия дорожного хозяйства при получении взятки. Пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

взятка

-За версією слідства, директор однієї з філій Дочірнього підприємства «Дніпропетровський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» вимагав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 100 000 гривень за укладання з приватним підприємством договору оренди нерухомого майна – побутового комплексу виробничої бази асфальтового заводу.
03 квітня 2020 року під час одержання другої частини грошей у сумі 90 000 гривень посадовця викрито правоохоронними органами та затримано в порядку ст.208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення вказаній особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Как ранее сообщал наш сайт,  мастер Днепропетровскгаза получил от гражданина взятку.

 

Метки: взятка, Днепропетровский облавтодор, прокуратура