В Днепре на Монастырском острове впервые подняли Государственный Флаг Украины

В Днепре в День Государственного Флага Украины впервые на Монастырском острове возле водопада «Поріг ревучий» взвился желто-голубой флаг. Во время торжественной церемонии представители «Муниципальной охраны» в сопровождении гимна Украины подняли государственный символ на 20-ти метровый флагшток. Пресс-служба горсовета об этом сообщила следующее.

флаг

-На майданчику біля флагштоку студенти Національного університету імені Олеся Гончара співали українські пісні. Усі охочі дніпряни мали можливість долучитися до святкування Дня Державного Прапору України.

Так, для Володимира Яценко цей день є важливим святом: «Це не просто стяг, а вже частина мене, і я його шаную».

Дніпрянин Назар Карімов добре обізнаний в історії України та вважає, що прапор – це символ боротьби за незалежність:

«Я як патріот України вшановую її героїв від Київської Русі до сьогодення. Прапор – це символ єдності та перемоги. Під ним ми вибороли Незалежність, перемогли на Майдані та звільняємо наші села на Донбасі. Я впевнений, що він буде майоріти над Донбасом, Кримом і над всіма іншими територіями України».

Для дніпрянки Ольги Свестун важлива Україна і її незалежність: «Державний Прапор – це гордість країни, й так повинно бути в кожній державі».

Микола Лукашов вважає прапор своїм сакральним символом: «Прапор України – це стяг, що раніше означало «стягувати війська і весь народ». У Прапорі закарбовано наш герб, який є самим древнім і потужним символом. Наш прапор – це символіка і це святі речі для українців. Нація відчуває себе єдиною, якщо має свої символи».

Окрім цього, для містян на Монастирському острові працював ярмарок майстрів.

Метки: День флага, Монастырский остров