В Днепре мужчину укусил паук с ядом сильнее чем у гремучей змеи

После укуса паука, предположительно каракурта, 50-летний днепрянин оказался под капельницей.

Как сообщает Телеграм канал Дніпро Обласний, атаке членистоногого днепрянин Игорь подвергся, когда прилег под деревом в саду. На месте укуса на ноге он почувствовал пекущую боль и увидел две красных точки. Место укуса быстро отекло, Игоря начало морозит, появилась тошнота, разболелась голова. Так он оказался в больнице под капельницей.

Самого паука мужчина не заметил, но по симптомам медики считают, что это был каракурт.

photo_2021-05-31_15-18-41

- Останніми роками в Дніпрі і області з приходом тепла активізуються павуки. Серед них і каракурт, чия отрута в 15 разів сильніше, ніж у гримучої змії. На щастя, обсяг, що вприскується каракуртом незрівнянно менше зміїної дози. Проте, якщо вчасно не надати допомогу, можуть бути серйозні наслідки.

Це відносно невеликі павуки з панциром чорного кольору, на якому розкидані великі червоні плями. Самки після спаровування часто пожирають партнерів, за що їх і прозвали «чорними вдовами». Каракурти ведуть нічний спосіб життя, ховаються і сплять в нірках в землі, в скошеній траві, - говорится в сообщении.

Раньше ареалом каракуртов был Крым и южные области Украины, но с существенным потеплением климата эти пауки начали передвигаться на север. Тем не менее массово они по прежнему встречаются на юге.

На сайте Николаевского облздрава о последствиях укуса каракурта предупреждают следующим образом:

" Укус каракурта не дуже болючий. На місці укусу можна побачити невеличку червону цяточку, у ній — дві крихітні білі крапки, сліди від введення отрути. Людина може одразу й не помітити, що її вкусив каракурт.

Приблизно через 15 хвилин після укушення з’являються симптоми — порушення дихання та серцевої діяльності, зміни у свідомості, панічний страх. Нерідко виникає сильний болючий синдром — нестерпний біль у ділянці грудної клітини, живота або попереку. А взагалі описати симптоми отруєння від укусу каракурта непросто — дуже часто таке отруєння схоже на інфаркт, на напад виразкової хвороби, тощо. Небезпечно ще й те, що досить часто люди не реагують вчасно на укус".

Ранее мы сообщали о том, что никопольчанину после укуса паука ампутировали ноги.

Метки: каракурт