Увидел ключи в машине: в Новокадцком районе пьяный мужик угнал авто и устроил ДТП

4 июня днем на спецлинию 102 позвонил взволнованный гражданин и сообщил, что его автомобилем BMW только что-то кто-то завладел. Это произошло в Новокодацком районе. В группе «Патрульна поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
-Патрульні негайно прибули на місце. Заявник розповів, що зупинився біля магазину та пішов до крамниці, залишивши ключі в замку запалювання машини. Згодом, він побачив, як його транспортний засіб поїхав.
Поліцейські стали на пошуки та неподалік від місця події виявили викрадене авто, яке з’їхало з дороги та врізалось в трансформаторну будку. Біля машини стояв чоловік з ознаками сп’яніння. Він пояснив, що хотів заволодіти автомобілем, який побачив біля магазину. Але, під час руху не впорався з керуванням та потрапив у ДТП. Медичної допомоги громадянин не потребував.
Охоронці порядку провели огляд на стан сп’яніння. Громадянин мав вміст алкоголю в крові 2,49 проміле.
Патрульні склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП, ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП, ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) КУпАП.
На місце викликали слідчо-оперативну групу та передали чоловіка слідчим Новокодацького району, - говорится в сообщении.

ДТП ДТП_2

Метки: алкоголь, ДТП