В Днепре Музей Голодомора отмечает годовщину со дня создания

Сегодня первую годовщину со дня своего создания отмечает Коммунальное учреждение «Музей спротиву Голодомору» Днепровского городского совета. За создание музея депутаты горсовета проголосовали на сессии 19 февраля 2020 года. Об этом сообщается на странице музея в Фейсбуке.

музей

- Протягом року Музей спротиву Голодомору у Дніпрі спільно із Національним музеєм Голодомору-геноциду та Інститут дослідження Голодомору підготували виставку рідкісних архівних документів «Павлоградське селянське повстання та селянські «волинки» в селах» про виступи проти колективізації в краї 1930 року, презентовану в Історичному музеї ім. Яворницького, та документальну виставку «Геть радянську владу!», що розкриває історію опору селян насильницькій колективізації на Дніпропетровщині у 1930 р., представлену в будівлі Криворізького державного педагогічного університету.

А сьогодні організації презентують матеріали до книги, упорядкованої начальником науково-дослідного відділу Музею спротиву Голодомору д.і.н. Наталією Романець «Голодомор-геноцид 1932-1933 рр. у Дніпропетровській області: масштаби, наслідки».

 

 

Метки: Музей Голодомора