В Днепре курсанты и преподаватели университета внутренних дел задержали грабителя

3

Сегодня во время карантина предметы личной гигиены пользуются особым спросом, в том числе и у правонарушителей. Подтверждение тому ЧП, произошедшее на жилмассиве Тополь-2, где 43-летний мужчина в магазине «Eva» открыто похитил бритвенные наборы стоимостью около 1000 гривен. Грабителя оперативно задержали курсанты и преподаватели Днепропетровского государственного университета внутренних дел.
Об этом сообщает пресс-служба вуза.

1

«16:17, район житлового масиву «Тополь-2». Старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки підполковник поліції Валерій Біліченко, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки майор поліції Максим Логвиненко, а також курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Микола Мігура, Микола Телятник та курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Богдан Сухіна перебували на патрулюванні.
Аж раптом почули розпачливий крик жінки, яка кликала на допомогу поліцію, і чоловіка, який намагався втекти з магазину «Eva».
Представники ДДУВС діяли оперативно Затримали злодія швидко. Ним виявився 43-річний житель Дніпра. Поцупивши товар у магазині «Eva», він намагався швидко зникнути з місця злочину. Та не очікував, що відразу потрапить до рук правоохоронців. Його затримали та доставили до Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області. Відомості були внесені до ЄРДР від 04.04.2020 за ч. 2 ст. 186 ККУ». -отмечается в сообщении.
Ранее мы писали  о том, что в центре Подгородного воры из детской коляски украли продукты.

Метки: вор, магазин