В Днепре контрразведчики заблокировала вывоз из Украины агрегатов для военных вертолетов

По предварительным данным, поставки из воинских частей и предприятий организовал местный житель.

Контрразведка Службы безопасности Украины в Днепре заблокировали канал поставки за рубеж товаров, подлежащих обязательному экспортному контролю. Речь идет об агрегатах и ​​высокоточном оборудовании, которое можно использовать, в том числе, и в военной сфере. В частности, для оборудования военных вертолетов. Об этом сообщает Управление СБ Украины в Днепропетровской области.

сбу

По предварительным данням местный житель наладил личные связи в воинских частях и на оборонных предприятиях страны. Именно они стали для дельца «базой снабжения».

- Щоб приховати відомості про походження та використання обладнання, ділок вносив недостовірні дані у супровідну документацію, - отмечается в сообщении. - «Товар» призначався для вивозу до країн пострадянського простору та азійського регіону. Потенційних замовників зловмисник шукав в інтернеті.

У ході обшуків за місцями мешкання правопорушника вилучено товарів подвійного використання на майже пів мільйона гривень, а також печатки, штампи, підроблену документацію та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.
У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України організатору оборудки повідомлено про підозру.
Заходи із викриття протиправної діяльності здійснювало Управління СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

сб с

Метки: СБУ, ​​высокоточное оборудование