В Днепре идут открытые обсуждения новых тарифов на похороны

В Днепре продолжаются открытые обсуждения новых тарифов на услуги коммунального предприятия «Городская ритуальная служба». Проект предусматривает распределение цен на летний и зимний периоды. Об этом сообщает пресс-служба горсовета.

пох

- Наприклад, якщо поховання урни з прахом улітку коштуватиме 278,20 грн, то взимку – 667,30 грн.

- Ціна окремих послуг КП не змінювалася із 2018 року, тож вона не відповідає їхній реальній собівартості, - аргументирует заместитель директора КП «Городская ритуальная служба» Денис Горбатенко. - Відтоді майже вдвічі зросла мінімальна заробітна плата (з 3 723 грн до 6 000 грн), а з 1 грудня цього року вона становитиме 6 500 грн. Також підвищився і прожитковий мінімум – до 2 270 грн, а з 1 грудня він становитиме 2 481 грн. Змінилися й умови Галузевої угоди і Колективного договору в частині нормування та оплати праці робітника першого розряду в розмірі не менше ніж 160 % прожиткового мінімуму, встановленого законодавством для працездатних осіб.

Він додав, що пропозиції щодо нових тарифів були узгоджені з Антимонопольним комітетом. Нині тривають відкриті обговорення цього проєкту.

Відповідно до усіх законодавчих норм цей проєкт рішення виконкому вважається проєктом регуляторного акта. Його розроблення обумовлене необхідністю перегляду чинних тарифів на окремі види ритуальних послуг, що надає КП «Міська ритуальна служба», та затвердження їх на рівні економічно обґрунтованих витрат підприємства. Із третього вересня поточного року проєкт винесли на відкрите обговорення. Повідомлення про це було розміщено у газеті «Наше місто» від 2 вересня 2021 року. Ознайомитися з проєктом можна на офіційному вебсайті Дніпровської міської ради у меню «Регуляторна політика».

- Також там розміщено анкету, в якій громадяни можуть писати пропозиції та зауваження. Обговорення триватимуть до третього жовтня, – зазначила під час брифінгу начальниця відділу регуляторної політики департаменту правового забезпечення ДМР Ірина Журавльова.

Після завершення відкритих обговорень остаточний варіант проєкту подадуть на розгляд виконавчого комітету Дніпровської міської ради.

Останній термін надання зауважень та пропозицій до проєкту РА - 03.10.2021 р.

Метки: похороны, ритуальная служба, тариф