В Днепре горожане собственными силами обустраивают зону отдыха

В Днепре на набережной на возле недостроенного отеля «Парус», горожане устраивают зону отдыха. Здесь будет спортивная площадка, локации для интеллектуальных игр, место для чтения книг. Об этом сообщает suspilne.media 

парус

«Роботи з облаштування території тут розпочали в січні, -каже організатор Сергій Мироненко. -
Тут було дуже багато гілок, зарості. Два місяці я все це вичищав. Потім я запропонував попрацювати тут двом безхатькам за певну оплату. Вони прибирають сміття, ми зібрали вже близько 80 мішків великих. Весь берег був у смітті. У гілках, у листі було теж багато всього».

парус-2

Навесні до робіт долучилося близько 20 містян, розповідає Сергій Мироненко.
«Ідея – залучити різних людей. Кожен бачить, що він може зробити, чим допомогти. Хтось – ділиться ідеями, хтось – купує фарби і втілює ці ідеї в життя. Хтось – привіз бочки для сміття, хтось – фарби», – зауважує чоловік.
Облаштуванням цієї частина Набережної займається і Сергій Живков. Чоловік разом зі своїми родичами та друзями наносить малюнки на плити та планує створити декілька локацій: спортивний майданчик та арт-зону.
«Я придивився до Сергія, дізнався про деякі речі і зрозумів, що я не хочу робити разом із ним. Я стикнувся з перешкодами, він проти всіх ініціатив. Я сказав, що я буду робити те, що вважаю за потрібне. Я тут живу, це моє місто. Ми виходимо, робимо все самі. У нас є розбіжності щодо проєкту, все, що ми робимо, не сприймається. Тому ми вирішили нікого не слухати. Беремо і робимо», – каже Сергій Живаков.
Як говорить Сергій Мироненко, на реалізацію проєкту він витратив близько 50 тисяч гривень. Сергій Живков розповідає: він займався облаштування території також за свої гроші»

 

Ранее мы писали  о том, что в Днепре жители улицы Танкистов устроили грандиозный субботник.

Метки: зона отдыха, отель Парус