В Днепре двое малолетних детей проживали в доме с червями и без санузла

В доме почти без мебели, холодильника, работающего санузла, с грязной ванной, в которой поселились черви, оказывается, могут проживать ... дети. Именно в таких условиях обнаружили двух девочек патрульные. Патрульная полиция Днепропетровской области об этом сообщает следующее.
- Сталося це 21 листопада, близько 18-ї години. Спецлінії 102 зателефонував чоловік і повідомив, що його співмешканка вчинила сварку, б'є посуд, і неадекватно поводиться. Патрульні прибули за вказаною заявником адресою.
Як виявилося, у чоловіка виник конфлікт із цивільною дружиною. В одній із кімнат було багато битого посуду, лежали розкидані речі. Жінка зізналася, що зробила це під час сварки з чоловіком.
Втім, вразило патрульних не кількість битих тарілок та з'ясовування стосунків, а те, що серед усього цього безладу, в брудному приміщенні, без необхідних меблів, холодильника, з санвузлом у жахливому стані перебувають двоє малолітніх дітей - дівчатка 5-ти та півтора років. Діти були брудні, занедбані та голодні. Для сну у них було одне ліжко на двох з брудною білизною.
Поліцейські одразу викликали на місце ювенальну превенцію Шевченківського відділку поліції. Інспектори склали на батьків відповідні адміністративні матеріали за невиконання батьківських обов'язків. Було прийнято рішення відправити дітей до лікарні.

дети дети_2 дети_3 дети_4 дети_5 дети_6

Метки: антисанитарные условия, дети