В Днепре будущий правоохранитель гнался за вором полкилометра и задержал его

Курсант 4 курса Днепропетровского государственного университета внутренних дел Юрий Тополянский задержал вора, который пытался вынести продукты из супермаркета.
Об этом «Днепру вечернему» сообщает пресс-служба университета.

1

«Йому 20, і він лише курсант. Це так вважають інші. Проте для нього це не просто синонім до звичайного «студент». Це присяга. Це клятва про те, що готовий діяти у будь-яку хвилину, неважливо, де знаходишся, чим займаєшся.

Курсант 4 курсу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Юрій Тополянський після занять вирішив зайти до супермаркету «АТБ», що неподалік університету.

На вході до магазину побачив молодика років 25-ти на вигляд. Той швидко йшов до виходу, але не через касу, а з боку товарних стелажів, тримаючи перед собою продукти. За ним рушив охоронець, але злодій вже вибіг на проспект. Юрій Тополянський зреагував миттєво. Залишив речі та чимдуж кинувся наздоганяти чоловіка разом із охоронцем.

Бігти довелося метрів 500. Та через декілька кварталів курсант затримав злодія і повернув його до супермаркету. Невдовзі на місце події прибули працівники слідчо-оперативної групи. Вони доставили правопорушника до відділу поліції.

Старший охоронець магазину торгівельної мережі «АТБ» Артем Малєєв зауважує: відвідувачі дуже часто залишаються байдужими у таких ситуаціях», - отмечается в сообщении.

2

3

Ранее мы писали  о том, что на Днепропетровщине будущий полицейский спас трех рыбаков, провалившихся под лед.

Метки: воровство, задержание, супермаркет, университет внутренних дел, Юрий Тополянский