В Днепре будущие правоохранители помогли спасти жизнь мужчине и задержать злоумышленника

Отличились курсанты Днепропетровского государственного университета внутренних дел Илья Зиньковский и Влад Подгорный, которые не прошли мимо мужчины, который внезапно потерял сознание и помогли задержать правонарушителя.
Об этом «Днепру вечернему» сообщила пресс-служба университета.

IMG_3491_(2)

«Проходячи проспектом Яворницького, курсанти помітили непритомного чоловіка, який лежав на тротуарі. Підійшли ближче, перевірили, чи дихає. Коли зрозуміли, що людина майже не реагує на них, викликали швидку.
Аж ось хлопці побачили, як на відстані 5-7 метрів від них на тротуарі зупинився інший чоловік, присів та спробував привселюдно зробити собі внутрішньовенну ін’єкцію невідомою речовиною. Курсанти відразу кинулися до нього. Як розповідають юнаки, тримали чоловіка на відстані витягнутої руки та не дозволили йому втекти з місця подій. Натомість викликали наряд поліції.
Правоохоронці, які прибули на місце, провели поверхневу перевірку чоловіка та виявили в сумці прекурсори, що відпускаються лише за рецептом, якого особа при собі не мала.
Чоловіка було затримано. Наразі в Шевченківському відділенні поліції вирішується питання щодо внесення відомостей до ЄРДР за ч. 1 ст. 309 ККУ.
Курсанти ДДУВС розповідають: такі випадки – звичайна справа для будь-якого поліцейського»,- отмечается в сообщении.

IMG_3568 photo_2020-10-19_11-08-33

photo_2020-10-19_11-08-34

 

Метки: курсанты, помощь, университет внутренних дел