В Днепре 6-летний мальчик спас родителей от передоза наркотиков (ВИДЕО)

Двух мужчин в почти бессознательном состоянии и женщину с признаками наркотического опьянения обнаружили патрульные в Амур-Нижнеднепровском районе на берегу пруда.
Об этом сообщает Патрульна поліція Дніпропетровської області

пердоз

«Поліцейські прибули туди на виклик 7 травня. Близько 16-ї години спецлінії 102 зателефонував небайдужий громадянин та повідомив, що до нього звернувся 6-річний хлопчик, який кликав на допомогу. Дорослі, з якими він перебував, вживали наркотики і їм стало зле. Коли інспектори прибули за вказаною адресою, інформація підтвердилася. На місці вже працювали лікарі швидкої, які повідомили, що у чоловіків гостре наркотичне отруєння.

29-річна жінка, мати хлопчика, яка перебувала з чоловіками, і могла відповідати на питання, повідомила, що вони вживали заборонені речовини. Дитина стала свідком цього. Хлопчик відреагував на небезпеку і кинувся рятувати життя безвідповідальних дорослих, котрі, до того ж, прибули на так званий «наркотичний пікнік» на автомобілі. Чоловіків шпиталізували до лікарні. На місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу та інспектора ювенальної превенції,які надалі розбиратимуться в обставинах цієї події», - отмечается в сообщении.

Метки: наркотики, передозировка