В департаменте транспорта горсовета прокомментировали ограничение количества пассажиров

О движении городского пассажирского транспорта во время карантинных мероприятий заведующий сектором контроля и мониторинга договорных обязательств департамента транспорта и транспортной инфраструктуры Днепровского горсовета Иван Васючков сообщил в Соцсети следующее.

трамвай

-На виконання Постанови КМУ №215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 …” від 16 березня 2020 року , відповідно до рішення комісії з ТБЧС при Дніпровській міській раді, починаючи з 15:00 17 березня 2020 року припиняється рух метрополітену м.Дніпро.
Щодо міського автобусного та електротранспорту
Відповідно до Постанови КМУ №215 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211” від 16 березня 2020 року вводиться обмеження на перевезення понад 10 осіб в автобусах, трамваях та тролейбусах на міських маршрутах.
Водночас, Постанова не містить рекомендацій, щодо шляхів та механізмів її виконання:
- хто та у який спосіб має контролювати виконання цієї норми;
- яка відповідальність за її порушення;
- що саме, яким чином та у який спосіб мають робити органи місцевого самоврядування для виконання цієї норми;
- хто та у який спосіб має компенсувати витрати, пов`язані з виконанням цієї норми.
Також, відповідно до п.5 Постанови саме Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція має вжити заходів, спрямованих на виконання цієї постанови.

Враховуючи ці факти та відсутність додаткових роз`яснень та рекомендацій від Кабінету Міністрів України та профільних міністерств, звертаємось до свідомості наших пасажирів - на час карантинних заходів утримайтесь від поїздок у громадському транспорті.
В першу чергу, це запорука Вашого здоров`я.

Метки: департамента транспорта