В честь победы Усика днепрянка вывесила флаг Украины

Вот если бы все искренние поклонники Александра Усика в знак уважения и солидарности с ним на своих домах, балконах, окнах, автомобилях и т.д. наш украинский флаг вывесили, был бы настоящий праздник. Народное празднование очередных достижений украинцев в мире. С такой инициативой в Фейсбуке выступила волонтер и общественный деятель Людмила Кострюкова.

флаг

- Я не є любительницею боксу - цей вид спорту я просто не розумію. Ще змалечку. І тепер, - пояснила Людмила. - Але як же радісно було прокинутися сьогодні зранку і побачити у стрічці новин на ФБ наш синьо-жовтий прапор перемоги в руках українського боксера Олександра Усика, шквал привітань йому з перемогою і вже відоме у світі гасло: Слава Україні - Героям слава!
А пізніше дізнатися, що цей наш прапор, як оберіг і талісман, свідомо був у його роздягальні, де він налаштовувався на перемогу. І переміг!!!
От якби ж усі щирі шанувальники цього видатного українського боксера Усика у знак поваги і солідарності з ним на своїх домівках, балконах, вікнах, автівках тощо наш український прапор вивісили - було б справжнє свято. Народне святкування чергових досягнень українців у світі.
Я, доречі, вже так і зробила.
Слава Україні! Героям - слава!

флаг_0 флаг_главный

Метки: флаг Украины