В Чернівцях затримали поліцейського-«рішалу» з Дніпропетровщини

Читать на русском

У Чернівцях під час отримання чергового траншу хабаря працівники Державного бюро розслідувань затримали правоохоронця з Дніпропетровської області.

Цей хабарник вирішив підробити на старих зв’язках. Свого часу він проходив службу у Чернівецькій області. Тож запропонував буковинському агентству з нерухомості за 280 тисяч гривень послуги з виключення його з переліку ризикових платників податків.
12642-400x250-0d7 copy
Кошти правоохоронець одержував частинами, коли приїздив у Чернівці. Під час отримання чергового траншу у 100 тис. грн. його затримали.

Зловмиснику повідомлено про підозру по ч. 3 ст. 369-2 КК України (в одержанні неправомірної вигоди для третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).

За рішенням суду чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави. Його відсторонено від посади. Стаття передбачає покарання до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читати по-українські

В Черновцах задержали полицейского-"решалу" с Днепропетровщины

 

В Черновцах при получении очередного транша взятки работники Государственного бюро расследований задержали правоохранителя из Днепропетровской области.

Этот взяточник решил подзаработать на старых связях. В свое время он проходил службу в Черновицкой области. И предложил буковинскому агентству по недвижимости за 280 тысяч гривен услуги по исключению его из перечня рисковых налогоплательщиков.

Средства правоохранитель получал частями, когда приезжал в Черновцы. При получении очередного транша в 100 тыс. грн. его задержали.

Злоумышленнику сообщено о подозрении по ч. 3 ст. 369-2 УК Украины (в получении неправомерной выгоды для третьего лица за влияние на принятие решения лицом, уполномоченным на выполнение функций государства, сопряженное с требованием такой выгоды).

По решению суда мужчине избрана мера пресечения в виде содержания под стражей с возможностью внесения залога. Он отстранен от должности. Статья предусматривает наказание до 8 лет лишения свободы с конфискацией имущества.

Метки: хабар