В бою з рашистами загинув командир взводу Віктор Короп

Жовтоводська громада продовжує втрачати своїх синів, українських захисників та патріотів. 31 липня в бою на Донеччині від отриманої вибухової травми загинув штаб-сержант, командир взводу Віктор Короп.

ООООООООООО

Про це повідомляє Жовтоводська Міська Рада

Віктор народився 23 липня 1973 року у селищі Радгоспне П’ятихатського району. Середню освіту здобув у Жовтоводській школі №7. Після – працював на ВАТ «Південний радіозавод». У 1991 році був призваний на строкову військову службу, служив водієм.

Після повернення з армії влаштувався у Жовтоводську виправну колонію №26. Пропрацював там 17 років і вийшов на пенсію за вислугу років.

Та на цьому трудовий стаж Віктора Коропа не закінчився. Понад 8 років свого життя він віддав ДП «СхідГЗК», працював там охоронцем, потім влаштувався на АЗС №6.

Захищати країну пішов 2 березня. Служив на посаді водія 2-го мінометного взводу 2-ої мінометної батареї 3-го механізованого батальйону. Виконував обов’язки командира взводу мінометної батареї.

31 липня, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Мазанівка Донецької області, загинув від вибухової травми.

У Віктора Коропа залишилися дружина Марина та дві доньки Анастасія і Варвара.

Прощання із захисником відбудеться в понеділок, 8 серпня, о 10:00 біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654 рр.

Щирі співчуття рідним і близьким!

Вічна слава Герою!

Метки: загинув боєць